На Чернігівщині вбили сім козуль, серед них були вагітні

На місці незаконного полювання правоохоронці виявили численні сліди крові, а також ряд речових доказів.

На Чернігівщині поліція розслідує факт незаконного полювання, у результаті якого вбито 7 козуль.
 Про це УНІАН повідомили у секторі комунікацій Головного управління Нацполіції в області. 
Згідно з повідомленням, 15 лютого до Менського відділу поліції звернувся керівник місцевого мисливського господарства із повідомленням про те, що попередньої ночі в урочищі на території господарства невідомі особи здійснювали незаконне полювання.

На місці події правоохоронці виявили численні сліди крові, а також низку речових доказів. У ході подальшої розшукової роботи поліцейські встановили напрямок руху автомобіля ймовірних зловмисників та прибули до нежилого господарства у сусідньому селі. 
Там у сараї було виявлене місце оброблення туш забитих тварин: сім нещодавно облуплених шкур козулі європейської та п’ять заячих; ембріони косулі, а також тушку лисиці.
 Зараз поліція працює над встановленням осіб, причетних до браконьєрського полювання. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 
Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 248 Кримінального кодексу України («незаконне полювання»), яка передбачає обмеження волі на строк до трьох років. 
Триває досудове розслідування. 

Сайт Охотничьи собаки и все для них окажет помощь в продаже или покупке щенков и взрослых собак охотничьих пород, а также товаров  для собак.

Очень сложно реализовать щенка или собаку по приемлемой цене, или реализовать товары для собак, многие охотники сталкиваются с проблемой приобретения охотничьей собаки для себя. Идея сайта - облегчить решение этих проблем как  для людей которые хотят реализовать щенков или собаку охотничьих пород по приемлемой цене, так и для тех, кто хочет приобрести помощника в охоте для себя.

На сайте можно разместить четыре типа объявлений:

Разместить объявление очень просто. Для этого не нужно регистрация, нужно просто перейти по соответствующей ссылке в меню, заполнить необходимые поля, по возможности загрузить фото, видео, указать контактные данные для связи и объявление сразу же будет опубликовано на сайте.

Информацию о питомнике или заводчике собак охотничьих пород - только после регистрации. Также можно отправить отзыв с замечаниями и предложениями по работе сайте. 

Подробная  инструкция по ссылке. 


Корм для животных
Племзавод Sweetbilberry

 

555