На охопленому війною Донбасі зухвалі вовки атакують людей

 

Олександр Підлісний побачив спочатку силует, перш ніж впізнав вовка. Його першою думкою було: «Звідки це ти прийшов?». А коли хижак вчепився зубами в його ліву руку, чоловік подумав: «Я в’ю його або він вб’є мене».

Так 41-річний українець вийшов у двір, щоб погодувати качок і курей. А натомість став яскравим прикладом побічного наслідку війни, яка вже чотири роки тліє на Сході України, пише New York Times.

Полювання заборонене на території за 40 кілометрів від лінії фронту, щоб унеможливити фатальні помилки через те, що не одразу зрозуміло, хто і в кого стріляє. В результаті популяції фазанів і зайців збільшуються, так само як і вовків з лисицями. Однак, хижаки почали все частіше наважуватися на близький контакт з людьми, домашніми тваринами і худобою.

Сусід Підлісного розповів, що кинувся на допомогу чоловіку і використав лом, щоб розчепити пащу вовка. Солдат з гарнізону через дорогу прибіг і вбив хижака, двічі вистріливши йому в голову. Вовк, який того ж дня напав на кількох домашніх тварин у тому ж районі, вірогідно був скажений. Але місцевий ветеринар сказав виданню, що це напевне ніхто не з’ясовував. Підлісний провів два тижні в лікарні, а потім ще два тижні отримував профілактичні уколи. На лівому передпліччі і зап’ясті правої руки у чоловіка лишилися шрами, а на телефоні – фото вбитого вовка.

Видання уточнює, що випадків, коли дикі звірі нападали на селян неподалік фронту, поки було не багато. Крім того, деякі заходи з вакцинації хижаків були проведені, а певний їх відстріл в регіоні дозволили. Однак, місцеві мисливці і жителі кажуть, що спроби контролювати популяцію звірів були неефективні і небезпечні.  Люди бояться за безпеку своїх дітей, собак, котів, овець, курей, качок і інших домашніх тварин. В селі Миколайпілля жителі кажуть, що вовки за місяць вбили дев’ять собак. Мисливські організації також кажуть, що вони намагаються запобігти поширенню сказу через лисиць, так само як і свинячого грипу, яким інфіковані дикі кабани.

«Поки що нам вдається впоратися», - сказав голова організації мисливців у Слов’янську Ігор Савон.

Однак, він додав, що якщо зусилля зі скорочення популяції хижаків в регіоні припиниться, «це стане неконтрольованою проблемою». Для цивільних виходити в поле з гвинтівкою в часи війни – це великий ризик. Можна наступити на міну або стати мішенню для снайпера, - застерігає голова відділу лісництва у Донецькій області Віктор Строженко.

«Хіба ми можемо відправляти людей на смерть? Хто відповість за це? Якщо комусь кортить постріляти, він може піти на війну з бойовиками», - сказав чиновник.

Сайт Охотничьи собаки и все для них окажет помощь в продаже или покупке щенков и взрослых собак охотничьих пород, а также товаров  для собак.

Очень сложно реализовать щенка или собаку по приемлемой цене, или реализовать товары для собак, многие охотники сталкиваются с проблемой приобретения охотничьей собаки для себя. Идея сайта - облегчить решение этих проблем как  для людей которые хотят реализовать щенков или собаку охотничьих пород по приемлемой цене, так и для тех, кто хочет приобрести помощника в охоте для себя.

На сайте можно разместить четыре типа объявлений:

Разместить объявление очень просто. Для этого не нужно регистрация, нужно просто перейти по соответствующей ссылке в меню, заполнить необходимые поля, по возможности загрузить фото, видео, указать контактные данные для связи и объявление сразу же будет опубликовано на сайте.

Информацию о питомнике или заводчике собак охотничьих пород - только после регистрации. Также можно отправить отзыв с замечаниями и предложениями по работе сайте. 

Подробная  инструкция по ссылке. 


Корм для животных
Племзавод Sweetbilberry

 

555