Високоякісний американський корм EARTHBORN HOLISTIC, PRO PAC та SPORTMIX

spf.com.ua
Телефоны
044 223 9503
Ваш Email
Тип товара или услуги
Корма, добавки

EARTHBORN HOLISTIC, PRO PAC та SPORTMIX -  високоякісний збалансований корм з США класу холістик, супер-преміум та преміум.

Будучи повноцінним раціоном для тварини, ці корми задовольнять потреби Вашого вихованця у будь якому віці.   Розроблений ветеринарними лікарями і вченими-дієтологами і тому найкращим чином поєднує в собі корисні властивості обраного продукту, який так подобається тваринам незалежно від  приналежності до тієї чи іншої породи на всіх стадіях їх життя.

Кожна формула проектується так, щоб надати найкращий баланс поживних речовин (білки, жири, фрукти і овочі, а також складні суміші вітамінів і мінералів), для підтримки енергії, імунітету, здоров'я і гарного самопочуття вашого собаки.

Раціони з високим вмістом м'яса містять більше протеїну і менше вуглеводів і краще відповідають анатомії м'ясоїдних, властивої всім домашнім собакам. 

Всі інгредієнти піддаються постійному контролю для забезпечення найвищої якості харчування. Виробництво "Midwestern Pet Foods Inc." постійно контролюється ветеринарними інспекторами Департаменту Сільського Господарства США від імені Європейського Союзу. Сухі корми EARTHBORN HOLISTIC, PRO PAC та SPORTMIX високоенергетичні, володіють прекрасним смаком і дуже економічні.

Вже зовсім скоро в Україні! Підписуйтесь на сторінку офіційного дистрибьютора STARSPETFOODS у Facebook та слідкуйте за новинами групи. Знайти в Facebook

Сайт Охотничьи собаки и все для них окажет помощь в продаже или покупке щенков и взрослых собак охотничьих пород, а также товаров  для собак.

Очень сложно реализовать щенка или собаку по приемлемой цене, или реализовать товары для собак, многие охотники сталкиваются с проблемой приобретения охотничьей собаки для себя. Идея сайта - облегчить решение этих проблем как  для людей которые хотят реализовать щенков или собаку охотничьих пород по приемлемой цене, так и для тех, кто хочет приобрести помощника в охоте для себя.

На сайте можно разместить четыре типа объявлений:

Разместить объявление очень просто. Для этого не нужно регистрация, нужно просто перейти по соответствующей ссылке в меню, заполнить необходимые поля, по возможности загрузить фото, видео, указать контактные данные для связи и объявление сразу же будет опубликовано на сайте.

Информацию о питомнике или заводчике собак охотничьих пород - только после регистрации. Также можно отправить отзыв с замечаниями и предложениями по работе сайте. 

Подробная  инструкция по ссылке. 


Корм для животных
Племзавод Sweetbilberry

 

555