Англійський сеттер: цікава інформація про породу

Англійський сеттер - одна з найстаріших порід мисливських собак, історія якої бере початок у 14 столітті. Родоначальниками породи є іспанський пойнтер, французький пойнтер та різні спанієлі.

Англійські сеттери - це м'які, дружелюбні, спокійні собаки, які особливо добре ладнають із дітьми.

Вони тихі та чутливі, люблять як дарувати, так і отримувати увагу. Ці собаки відомі своєю здатністю попереджати господаря, захищати свою сім'ю та територію, але швидко заспокоюються, якщо їм про це говорять.

Англійські сеттери володіють широким енергійним пошуком, на галопі, що стелиться, з припадаючою потяжкою, твердою і впевненою стійкою; рано приймаються за роботу і не становлять великих труднощів у натаску, слухняні та кмітливі.

У роботі в полі англійський сеттер дуже гарний, його швидкий галоп, що стелиться, з високо несомою головою, різким крутим розворотом, широким пошуком захоплюють душу справжнього мисливця.

Ця порода дуже широко представлена ​​і в Україні. Всеукраїнський пойнтер-сеттер клуб у своєму складі має кілька розплідників, які займаються розведенням цієї породи, також останнім часом багато мисливців полюють із англійськими сеттерами.

Всеукраїнський пойнтер-сеттер клуб рекомендує цуценят АНГЛІЙСЬКОГО СЕТТЕРА.

В наявності Дівчина та хлопчик Англійського СЕТТЕРА. Цуценятам 8 місяців.

Цуценята здорові і щеплені. Мають усі родоводні документи.

ДЕТАЛЬНІШЕ можна ознайомитися на сайті

 

Поделиться

Реклама на сайте

ГОЛОСІЇВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ М.КИЄВА "ШАНС"