Фахівці міжнародного рівня зацікавилися кінологічним центром поліції Донеччини та готові до взаємодії

На особистий прийом до очільника поліції Донеччини завітала керівник громадської організації «Кінологічний клуб Азов» Людмила Ляшова. За її словами, прийшла до поліції, бо дізналася, що її керівник, окрім основної роботи, активно займається ще двома важливими напрямками – приділяє увагу дітям та дуже любить собак. Вона запропонувала генералу Аброськіну реалізувати спільні проекти, на що отримала стовідсоткову підтримку.
Людмила Миколаївна розповіла, що те, чим сьогодні займається поліція Донеччини, виявилося співзвучним з тим, що робить вона, – розвиває школу для дітей «Юний хендлер» (хендлінг – мистецтво показу собаки на виставці) та близько 25 років займається роботою з собаками. З 1993 року вона очолює філіал Кінологічної спілки України у Маріуполі, яка протягом багатьох років успішно представляє країну закордоном. Суддя міжнародної категорії FCI, радник президента КСУ, вона дізналася, що у Маріуполі відкрився сучасний кінологічний центр поліції й просто не могла залишитися осторонь. За її словами, його відкриття – це прорив у розвитку роботи з собаками, який виходить далеко за межі Маріуполя та області.
Свою долю вирішила пов’язати з собаками після того, як одна з них, тоді ще цуценя доберману Вєста, більше 25 років тому врятувала її життя. З того дня жодного разу не пошкодувала про своє рішення. Зараз її організація представляє нашу країну у світовій кінології. Жінка впевнена, що з чотирилапими неможливо займатися, якщо немає любові до них. Тому сумніву в тому, що її ідеї знайдуть підтримку головного поліцейського області, в неї не було.
- Ви створили «Лігу майбутніх поліцейських», а ми – школу Юного хендлера. У цій школі навчаються взаєморозумінню діти та собаки. Хлопці та дівчата можуть показувати, чого вони досягли. За різними напрямками, але спільно, ми можемо проводити багато заходів, спільних показових виступів, акцій. Єдина мета – робота з підростаючим поколінням, - звернулася вона до генерала.
В’ячеслав Аброськін подякував Людмилі Миколаївні за візит, поділившись з нею своїм досвідом спілкування з собаками та у прямому сенсі співпраці з ними, їхньої значущості при розкритті злочинів. Він наголосив, що раніше правоохоронцям доводилося самим виходити на зв’язок з такими спеціалістами, як Людмила Миколаївна, аби їхні вихованці допомагали розшукувати зловмисника. І його приємно вразило те, що ця жінка перша відгукнулася на роботу правоохоронців.
Він розповів, чому поліція Донецької області приділяє таку увагу саме кінології.
- Фактично тут, у Маріуполі, ми знаходилися на нульовій стадії розвитку у цьому напрямку. Ані собак, ані місця для їхнього утримання, ані людей, які б ними займалися, - цього просто не було. Чому ми пішли цим етапом відновлення? Тому що дуже багато зброї, боєприпасів у нас накопичується. Донецька область – це форпост, який не дозволяє гранатам, вибухівці, іншим вибухонебезпечним предметам спрацювати на мирній території, наприклад, десь у метро у Києві – випадково, не навмисно. І цьому протистоїмо в такому об’ємі поки тільки ми, - зазначив він. - Тому ми пішли цим шляхом, тому що поки ніхто нічого кращого, аніж собака, не вигадав. Такого нюху ні в кого немає.
Генерал розповів, що кінологічний центр поліції Донеччини починався з однієї собаки, а тепер їх вже 10. Працюють в центрі кінологи з інших областей, бо це - також справа їхнього життя. Він наголосив, що першочерговим завданням було створити майданчик для підготовки собак, але мета поліції – створення сучасного центру, комфортного і для собак, і для роботи людей з ними.
Варто відзначити, що начальник кінологічного центру ГУНП в Донецькій області Леонід Котов – член «Кінологічного клубу Азов» вже багато років. Нещодавно також став його учасником й тренер Гуча Віктор Казаков. До речі, саме Гуч – один із улюбленців Людмили Миколаївни.
Гостя наголосила, що правоохоронці завжди можуть розраховувати на неї та її колег у плані консультаційної допомоги, адже правильній підбір собак, вираховування їхньої родословної дуже важливо - схильність до дресирування, інтелект – це все закладається з покоління в покоління.
У її планах – розвиток каністерапії – відновлення психологічного стану людини через собаку. Такі заняття можуть допомогти людям з обмеженими фізичними можливостями, корисні в реабілітації людини, яка повернулася з війни, та особливо – дитини, що переживає цю війну. І це – один із надважливих для поліції Донеччини напрямків. Тому попереду – багато спільних проектів.

 

Джерело

Сайт Охотничьи собаки и все для них окажет помощь в продаже или покупке щенков и взрослых собак охотничьих пород, а также товаров  для собак.

Очень сложно реализовать щенка или собаку по приемлемой цене, или реализовать товары для собак, многие охотники сталкиваются с проблемой приобретения охотничьей собаки для себя. Идея сайта - облегчить решение этих проблем как  для людей которые хотят реализовать щенков или собаку охотничьих пород по приемлемой цене, так и для тех, кто хочет приобрести помощника в охоте для себя.

На сайте можно разместить четыре типа объявлений:

Разместить объявление очень просто. Для этого не нужно регистрация, нужно просто перейти по соответствующей ссылке в меню, заполнить необходимые поля, по возможности загрузить фото, видео, указать контактные данные для связи и объявление сразу же будет опубликовано на сайте.

Информацию о питомнике или заводчике собак охотничьих пород - только после регистрации. Также можно отправить отзыв с замечаниями и предложениями по работе сайте. 

Подробная  инструкция по ссылке. 


Корм для животных
Племзавод Sweetbilberry

 

555