ПОЛЮВАННЯ НА ЗВІРА: У ПРИЛУКАХ ІЗ ПЕРЕСУВНОГО ЦИРКУ НА ГОРОДИ ВТЕКЛА ЛЕВИЦЯ

Тварина напала на дресирувальника і втекла з цирку. Заховалася левиця у людських городах. Приватний сектор оточили правоохоронці та надзвичайники, намагалися виманити хижака, але безуспішно. Транквілізаторів у цирку не знайшлося, довелося викликати на допомогу місцевого мисливця.

У Прилуках левиця втекла з цирку. Приватний сектор, де серед городів заховався хижак, оточили правоохоронці, йдеться в сюжеті ТСН.

Місцевий житель Володимир Комлєв вийшов надвір через гавкіт собаки – і обімлів, побачивши лева. "Я виходжу, а он ось тут стоїть, такий красивий", - розповів чоловік. Звідки взялася тварина – він зрозумів одразу, адже про приїзд пересувного цирку в місті добре відомо. У самому ж цирку пояснюють, що клітка могла бути незачиненою не з їхньої провини. "Чужі хлопці були біля клітки. Я цей факт підтвердити не можу, але була така інформація. Сам факт, що вона пішла собі в манеж, куда вона ходить завжди, як на роботу. Хлопці — хто куди. Інстинкт кішки", - розповів адміністратор цирку Андрій Бегей. 

Далі 3-річна левиця Міла напала на свого дресирувальника, вкусила його за ногу і відпустила. Потім пішла вже за паркан цирку. Працівники заходилися її ловити, а травмованого хлопця доправили до лікарні. Йому загалом пощастило. "Там на гомілці декілько рваних ран, без пошкодження кістки, нервів, магістральних судин. Собака могла так покусати", - каже завідувач травматологічним відділенням Володимир Дзюба.

Правоохоронці перекрили цілий мікрорайон, зупинили рух транспорту та виявили звіра на городі Віктора Шукліна. "Вона тут спокійно гуляла. Вони її виманювали, якось кликали, але їй і тут добре було", - розповів він. Підійти до левиці близько ніхто не наважився, а транквілізаторів на такий екстренний випадок у цирку не знайшлося. Тож звернулися по допомогу до місцевого мисливця, який і застрелив левицю трьома пострілами. Хоч зізнається, що приємного в такому "полюванні" нічого не було, і після того від пережитого не міг заснути. У цирку ж, натомість, вистав наступного дня вирішили не скасовувати і продаж квитків не зупиняли.

Теги

Сайт Охотничьи собаки и все для них окажет помощь в продаже или покупке щенков и взрослых собак охотничьих пород, а также товаров  для собак.

Очень сложно реализовать щенка или собаку по приемлемой цене, или реализовать товары для собак, многие охотники сталкиваются с проблемой приобретения охотничьей собаки для себя. Идея сайта - облегчить решение этих проблем как  для людей которые хотят реализовать щенков или собаку охотничьих пород по приемлемой цене, так и для тех, кто хочет приобрести помощника в охоте для себя.

На сайте можно разместить четыре типа объявлений:

Разместить объявление очень просто. Для этого не нужно регистрация, нужно просто перейти по соответствующей ссылке в меню, заполнить необходимые поля, по возможности загрузить фото, видео, указать контактные данные для связи и объявление сразу же будет опубликовано на сайте.

Информацию о питомнике или заводчике собак охотничьих пород - только после регистрации. Также можно отправить отзыв с замечаниями и предложениями по работе сайте. 

Подробная  инструкция по ссылке. 


Корм для животных
Племзавод Sweetbilberry

 

555