Слов'янські поліцейські затримали браконьєра

Під час посиленого профілактичного відпрацювання на блокпосту правоохоронці зупинили автомобіль «Нива». Вміст багажника і салону машини вказував на те, що водій був на полюванні: мисливський карабін, собаки і частину туші тварини. Відкрито кримінальне провадження.
На блокпосту поблизу Слов'янська поліцейські зупинили автомобіль під керуванням 41 – річного жителя Слов'янська. При огляді салону автомобіля правоохоронці виявили мисливський карабін. При перевірці документів та безпосередньо самої зброї поліцейські порушень не виявили. Також у салоні автомобіля знаходилося три собаки.
Чоловік пояснив, що він мисливець і їздив на відстріл шкідливої тварини – лисиці, вовка, але нічого не вполював. Однак в салоні авто правоохоронці виявили частину туші тварини. Водій став запевняти, що це яловичина, а не хижа тварина і зрозуміло чому. При перевірці виявилося, що у нього відсутній мисливський білет і талон відстрілу – це необхідні дозвільні документи на відстріл диких тварин.
На місце події була викликана слідчо-оперативна група.
Згідно з розпорядженням голови ОДА від 17.10.2016 року № 912 на території Донецької області полювання на всі види тварин у мисливський сезон 2016/2017 років заборонено до завершення антитерористичної операції - крім регулювання чисельності (вилучення, відстріл та відлов) диких тварин. Сезон відстрілу і відлову диких тварин закінчується завтра – 28 лютого.
Також згідно розпорядження Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства на території Слов'янської оперативної зони дозволено проводити відстріл хижих та шкідливих тварин лише трьом мисливським колективам - затриманий в їх списках не значиться.
За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 (Незаконне полювання) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф, або громадські роботи на строк від 160 до 240 годин, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Також звертаємо увагу на те, що при перетині блокпостів зі зброєю власники вогнепальної, газової, травматичної зброї зобов'язані надати дозвіл на право його носіння та зберігання, крім того, їх зброя обов'язково має бути оглянуто поліцейськими, щоб переконатися у відсутності слідів зміни конструкції.

Джерело

Сайт Охотничьи собаки и все для них окажет помощь в продаже или покупке щенков и взрослых собак охотничьих пород, а также товаров  для собак.

Очень сложно реализовать щенка или собаку по приемлемой цене, или реализовать товары для собак, многие охотники сталкиваются с проблемой приобретения охотничьей собаки для себя. Идея сайта - облегчить решение этих проблем как  для людей которые хотят реализовать щенков или собаку охотничьих пород по приемлемой цене, так и для тех, кто хочет приобрести помощника в охоте для себя.

На сайте можно разместить четыре типа объявлений:

Разместить объявление очень просто. Для этого не нужно регистрация, нужно просто перейти по соответствующей ссылке в меню, заполнить необходимые поля, по возможности загрузить фото, видео, указать контактные данные для связи и объявление сразу же будет опубликовано на сайте.

Информацию о питомнике или заводчике собак охотничьих пород - только после регистрации. Также можно отправить отзыв с замечаниями и предложениями по работе сайте. 

Подробная  инструкция по ссылке. 


Корм для животных
Племзавод Sweetbilberry

 

555