Вчені дослідили, що собаки можуть обманювати своїх господарів, якщо їм це вигідно

Собаки можуть обманювати своїх господарів та інших людей, якщо це буде їм вигідно. Це з’ясувала дослідниця Маріан Хеберлейн з Цюріхського університету.

Про це повідомляє Animal Cognition.

Дослідниця з колегами поставила експеримент, в якому собаки взаємодіяли з трьома людьми – господарем і двома незнайомцями. Перед людьми і собакою розташовували три коробки, в одній з яких лежала соковита сосиска, в іншій – собаче печиво, а третя була порожньою. Один з незнайомців «співпрацював» з собакою, пропонуючи їй вміст коробки, інший же привласнював його собі. Господар також «співпрацював» з собакою.

Тварина повинна була підвести одного з людей до однієї з коробок. Швидко вловивши відмінності в поведінці людей, собаки стали підводити конкурента до порожньої коробки. Деякі засвоювали зразки поведінки вже з першого разу. При цьому інших тварин, наприклад мавпам, потрібні десятки повторень.

Питання про розумові здібності собак та інших тварин є в науковому співтоваристві дискусійним. Вчені зазначають необхідність подальших досліджень у цій області, пише УНІАН.

Джерело

Сайт Охотничьи собаки и все для них окажет помощь в продаже или покупке щенков и взрослых собак охотничьих пород, а также товаров  для собак.

Очень сложно реализовать щенка или собаку по приемлемой цене, или реализовать товары для собак, многие охотники сталкиваются с проблемой приобретения охотничьей собаки для себя. Идея сайта - облегчить решение этих проблем как  для людей которые хотят реализовать щенков или собаку охотничьих пород по приемлемой цене, так и для тех, кто хочет приобрести помощника в охоте для себя.

На сайте можно разместить четыре типа объявлений:

Разместить объявление очень просто. Для этого не нужно регистрация, нужно просто перейти по соответствующей ссылке в меню, заполнить необходимые поля, по возможности загрузить фото, видео, указать контактные данные для связи и объявление сразу же будет опубликовано на сайте.

Информацию о питомнике или заводчике собак охотничьих пород - только после регистрации. Также можно отправить отзыв с замечаниями и предложениями по работе сайте. 

Подробная  инструкция по ссылке. 


Корм для животных
Племзавод Sweetbilberry

 

555